Ledrin e zë gjumi pranë vajzës, Sara emocionohet nga kjo pamje

Lajme nga Bota


Ledrin e zë gjumi pranë vajzës, Sara emocionohet nga kjo pamje. Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Fotoja e fundit është ajo e Ledrit, i cili po fle pranë Poemës së bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *