Ledri Vula bëhet baba për herë të parë, vjen me postimin emocionues

Lajme nga Bota


Ledri Vula bëhet baba për herë të parë, vjen me postimin emocionues Ledri Vula është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të diturb vetë këngëtari përmes një postimi në Facebook, pëcjell ORAinfo.

Pas këtij lajmi e uruan shumë miq e kolegë të tij.

Ai dhe Sara vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të komentuara në publik./ORAinfo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *