Ledri shtrihet me vajzën për të fjetur, kaq e ëmbël është ajo ju “shkrinë”

Lajme nga Bota

Ledri dhe Sara shihen si ndër çiftet më të lumtura. Që nga dita kur janë bërë prindër, ata po e shprehin në forma të ndryshme ndjeësinë që kanë për të bijën, shkruan “Kosovarja”. Po ashtu, nuk mungojnë edhe imazhet e shumta për ndjekësit e tyre duke publikuar imazhe të shumta. Këtë herë, është Ledri ai i cili ndau momentin e ëmbël bashkëga shtrati bashkë me të bijën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *