Ledri publikon një foto me vajzën, vjen me urimin më të veçantë për Vitin e Ri

Lajme nga Bota

Ledri Vula dhe e dashura e tij Sara së fundi janë bërë prindër për herë të parë.

Ledri së fundmi ka publikuar disa fotografi në profilin e Instagramit me rastin e ndërrimit të viteve.


Në fotografi shihet Ledri i cili e mban në krah vajzën teksa uron të gjithë për ditë të reja plot shpresë.

“2020-ta ka qene e rende per te gjithe, e edhe per mu, por ne fund me solli nje drite te syve dhe ky vit po permbyllet me shume ngrohtesi. Gezuar per dite te reja plot shprese.”, qe postimi i plotë i Ledrit në profilin e tij të Instagramit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *