Ledri kthehet sërish në Gjermani, vjen me postim emocionues pas takimit me vajzën

Lajme nga Bota

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin Poem Blu, shkruan ORAinfo.
Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ledri së fundi ëstë larguar disa ditë nga Gjermania për të vizituar familjen në Kosovë.

E dje, ai është kthyer tek vajza në Gjermani. Ai nuk ka hezituar të ndajë me ndjekësit një foto emocionuese nga takimi.
/ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.