Ledri e Sara ia rregullojnë shtratin bebit, ja si ia kanë zbukuruar dhomën

Lajme nga Bota


Ledri e Sara ia rregullojnë shtratin bebit, ja si ia kanë zbukuruar dhomën

Sara dhe Ledri shumë shpejtë do të bëhen prindër pë herë të parë.


Këtë ndjenjë të lumtur çifti po e shprehin në mënyra të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Me postime të shumta në rrjete sociale, dyshja qëndrojnë gjithmonë afër ndjekësve që kanë. Këtë herë, në videon e postuar ata shihen duke përgatitur një shtrat në formë ovale për bebin që pritet të vijë dita ditës në jetë. Çifti i veshur në rroba sportive, dukej tejet i lumtur për të kryer detyrën së bashku dhe në fund ndërtuan shtratin kaq të lezetshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *