Ledri dhe Sara ndajnë imazhin e parë pasi janë bërë prindër

Lajme nga Bota


Ledri dhe Sara ndajnë imazhin e parë pasi janë bërë prindër

Ledri dhe Sara ditë më parë janë bërë prindër për herë të parë.

Këto momente lumturie dyshja i kanë shprehur në forma të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Pa dyshim, momentet e shumta nuk i ndalin për ndjekësit që kanë duke publikuar gjëra të shumta në Instagram.

Këtë herë, ata kanë ndarë imazhin e parë bashkë me të bijën.

Leave a Reply

Your email address will not be published.