Ledri dhe Sara bëhen prindër për herë të parë

Lajme nga Bota


Sot është ditë e veçantë për familjen Vula. Reperi i njohur kosovar, Ledri Vula është bërë baba i një vajze sot për herë të parë.


Burime pranë çiftit kanë bërë të ditur se partnerja e ledrit Sara Hoxha, ka lindur gjatë ditës së sotme.

Teksa emri i vogëlushës nuk është bërë i ditur akoma.

Ledri e as Sara ende nuk kanë bërë asgjë publike në rrjete sociale, ndërsa mediat rozë kanë nisur raportimet për lindjen e vajzës së tyre të parë.

Ledri ka publikuar në muajin tetor projektin e veçantë “Si baba”, të cilin ia dedikoi vajzës së tij, që ishte duke ardhur në jetë./Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *