Leartës nuk i shkon edhe aq shumë për fytyre ky fustan

Lajme nga Bota

Kur është fjala për elegancë dhe stil Learta renditet ndër të parat.


Pasi që poston imazhe të shumta në rrjete sociale, ajo vazhdon të mbetët në krye të mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Me një përkujdesje të madhe tek vetja, në çdo kohë Learta duket bukur.

Por, këtë herë teksa shfaqet me një fustan pak më ndryshe, duket sikur asaj nuk i shkon edhe aq shumë për fytyre ky stil.

Për më shumë, vlerësojeni edhe ju

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *