Leartës i është bërë trupi për mrekulli pas lindjes së vajzës

Lajme nga Bota


Leartës i është bërë trupi për mrekulli pas lindjes së vajzës

Javë më parë reja e Shyhrete Behlulit ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë.


Familja Behluli u shtuan edhe me një mbesë, të cilës Learta ia përshtati emrin me atë të djalit duke e quajtur Matina.

Dita-ditës Learta ka filluar të kthehet në top formë.

Së fundmi, ka sjellë një imazh ku u shfaqe e veshur me komplete ngjyrë kafe e që vëmendje morën format trupore.

Ani pse për herë të dytë Learta gëzon ti ketë këto linja kaq bombastike, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *