Leartën e surprizojnë vëllai dhe kunata pak dië para ditëlindjes

Lajme nga Bota


Leartën e surprizojnë vëllai dhe kunata pak dië para ditëlindjes

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Leartën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka ndarë me ndjekësit një foto ku tregon se vëllai dhe kunata i ka bërë dhuratë pak ditë para ditëlindjes./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *