Learta zbulon emrin e vajzës, e ka përshtatur me atë të Matinit

Lajme nga Bota


Learta Jakupi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo klasike. Learta është soprano dhe është e martuar me Kushtrimin, djalin e Shyhrete Behlulit. Më datë 7 Maj 2019, Shyhrete Behluli & Learta Jakupi publikojnë videoklipin “Për Ty Nexhmije”. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Florent Boshnjaku & Rexho Mulliqi. .

Learta po bëhet nënë për herë të dytë. Ajo këtë lajm e dha pak ditë më parë, shkruan ORAinfo. Tani ajo është në pritje të një vajzë, për të cilën duket se e ka vendosur edhe emrin. Ajo ka zbuluar se emri do të fillojë me shkronjën “M”, pra njëjtë si vëllau i saj./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *