Learta vjen me foto nga vendi i punës, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

Lajme nga Bota


Learta vjen me foto nga vendi i punës, por ky detaj mori gjithë vëmendjen. Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Çifti janë bërë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin, Matina.

Pas lindjes, Leartën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga vendi i punës, e ku janë kilogramët e saj të tepërt ato që morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *