Learta vishet me fustan të shkurtër dhe i bën flokët kaçurrela, po duket nusja më e bukur

Lajme nga Bota

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.


Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ja ka vë emrin, Matina.

Learta para pak çastesh ka publikuar një foto ku ka provuar një veshje të re.

E veshur me një fustan të shkurtë e me flokët kaçurrela, Learta po shkëlqen. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.