Learta veshi këto rroba në pritjen madhështore që iu bë

Lajme nga Bota

Learta në këtë ditë të madhe vishet me të zeza.Tashmë Learta dhe Matina kanë arritur në shtëpi, e pritja patjetër qe ka qenë madhështore.
Gjithçka rrjedhi për bukurie dhe në familjen e këngëtares Shyhrete Behluli kishte energji tejet pozitive.
Torta e madhe, ambienti i dekoruar dhe gjithçka tjetër ishte në shenjë mirëseardhje për të voglen e familjes Salihu.Megjjthatë, ka habitur paraqitja e Leartes, që nuk ishte aq “glam” si në herat e kaluara, shkruan “Kosovarja”.Nëna e re kishte vendosur të shfaqet me një palë rroba të zeza e minimale, ani pse në familje po bëhej festë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *