Learta vesh një dallamë më ndryshe se herave të tjera, po duket nusja më e bukur

Lajme nga Bota


Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet me një dallamë të kuqe dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.