Learta tregon foton më të bukur të Kushtrimit me Matinin

Lajme nga Bota


Learta Jakupi është reja më e përfolur në estradë. E kjo për shumë arsye. Që nga martesa me djalin e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit ajo ka rrëmbyer vendet e para në ballinat rozë, shkruan “Kosovarja”.


Ndonëse edhe vet është këngëtare por shumë pak e njohin si të tillë.
Ajo më shumë njihet si reja e Shyhretes duke marrë çdo herë vëmendje. Learta siç dihet dhe tregon vet është një bashkëshorte dhe nënë e përkushtuar. Jo rrallë herë sjellë edhe imazhe të dy meshkujve të cilët janë ata që ia shtojnë lumturinë, ngjashëm si në këtë foto që ka ndarë me ndjekësit./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.