Learta tregon barkun e fryrë në muajin e tetë të shtatzënisë

Lajme nga Bota


E bukur, me stil dhe mjaftë e zonja.

Flasim për Learta Jakupin e cila veçohet si nusja më e ndjekur në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.


Ajo është në pritje të ëmbël, ku pritët që së shpejti familja e tyre të përmbushet edhe më shumë me ardhjen në jetë të vajzës.

Që kur e bëri publike shtatzëninë, ajo nuk i ndal postimet e shumta duke treguar bukurinë që po e merr gjatë pritjes së ëmbël.

E sot, ajo realizoj dy foto duke treguar barkun e fryrë, në të cilën po duket për mashallah.

Duke kombinuar veshjen me ambientin në të cilin gjendet, Learta po duket si princeshë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *