Learta sot doli bashkë me nënën e saj, të dyja morën vëmendjen me këtë detaj në pamje

Lajme nga Bota

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.


Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo publikoi një foto me nënën e saj, ku të dyja janë pa grim dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *