Learta ‘shkrihet’ pas Kushtrimit, kështu e nis ditën në krahët e tij

Lajme nga Bota

Learta Jakupi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo klasike. Learta është soprano dhe është e martuar me Kushtrimin, djalin e Shyhrete Behlulit.

Learta ‘shkrihet’ pas Kushtrimit, kështu e nis ditën në krahët e tij. Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo. Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme. Ajo sot e ka nisur ditën në krahët e burrit të saj, Kushtrimit.Learta ka publikuar një foto ku shfaqet e lumtur afër burri të saj. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *