Learta shkon në festë e veshur në fustan të bardhë, do t’ju mahnisë me pamjen

Lajme nga Bota


Learta shkon në festë e veshur në fustan të bardhë, do t’ju mahnisë me pamjen

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORA info. Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme. Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka shkuar në një festë e veshur në fustan të bardhë. E duket se shtatzënia e dytë e ka zbukuruar edhe më shumë Leartën, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /OR Ainfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.