Learta shkëlqen në fustan të bardhë, shikoni reagimin e kunatës së saj

Lajme nga Bota

Learta shkëlqen në fustan të bardhë, shikoni reagimin e kunatës së saj

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.


Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka realizuar një set fotografik e veshur në një fustan të bardhë. E kjo duket se i ka pëlqyer shumë kunatës së saj Njomzës, e cila nuk hezitoi ta ndajë këtë imazh me ndjekësit e saj, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAi nfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *