Learta sapo pranoi dhuratën më të veçntë për Matinën, shikoni reagimin e saj

Lajme nga Bota

Learta sapo pranoi dhuratën më të veçntë për Matinën, shikoni reagimin e saj

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Gjatë kësaj kohe Learta nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar dhuratën e veçantë që sapo pranoi për vajzës dhe e cila duket se i ka pëlqyer shumë, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *