Learta publikon foton me të bukur të Dritës me Matinën, kaq bukur janë veshur ajo

Lajme nga Bota


Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.


Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

E sot Learta ka vazhduar me publikimin e fotove nga albimi i saj i fundit të realizuar pas lindjes.

Në imazhin e fundit shfaqet Drita duke e mbajtur në duar mbesën e saj, ndërsa afër saj e buzëqeshur dhe në disponim të mirë shfaqet edhe Learta.

Kaq të lumtura po duken ato në këtë imazh, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *