Learta nuk jeton në një shtëpi me Shyhreten

Lajme nga Bota


Learta nuk po jeton në një shtëpi me vjehrrin e vjehrren. Ajo është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo klasike. Learta Jakupi, e njohur si reja e këngëtares Shyhrete Behluli, shpesh përflitet në media.

Siç dihet ajo ka një numër të madh ndjekësish ne rrjete sociale, të cilet kanë kurreshtje per jetën e saj, shkruan Kosovarja. Në nje sesion me pyetje dhe përgjigjje ne Instagram, Learta u pyet edhe nëse jeton me vjehërrin dhe vjehërren ne te njejtën shtëpi. Learta, tregoi që ajo dhe Kushtrimi nuk jetojnë në të njejtën shtëpi me Shyhreten, ama janë në të njejtën lagje me ta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *