Learta një nënë me shumë shije, kaq bukur i ka kombinuar fëmijët për Bajram

Lajme nga Bota

Sa bukur i ka kombinuar Learta fëmijët për Bajram.


Learta Jakupi është një nga emrat më të lakuar në mediat rozë.

Reja e Shyhretes merrë vëmendjen e ndjekësve me çdo postim që shprëndan në rrjetet sociale, shkruan Kosovarja.

E sot për Fitër Bajram ajo ka sjellë një foto të këndshme të Matinit dhe Matinës, të cilët i ka kombinuar mjaft bukur njëri me tjetrin.

Ndryshe, Learta Jakupi është edhe një soprano e njohur, e cila vite më parë mbajti edhe koncertin e saj personal.

Leave a Reply

Your email address will not be published.