Learta një nënë e zonja, publikon një imazh të vajzës

Lajme nga Bota


Learta një nënë e zonja, publikon një imazh të vajzës. Learta sjellë një imazh të vajzës.

Learta Jakupi ka pak javë që është bërë nënë për herë të dytë.


Reja e Shyhretes ka sjellë në jetë një vajzë të cilën e ka pagëzuar me emrin e ngjashëm sikur të djalit Matina, shkruan Kosovarja.

Por edhe Learta si shumica e artistëve tanë po tregohet e kujdesshme duke mos ia zbuluar njëherë fytyrën.

E sot ajo ka sjellë një imazh të Matinës tek sa shihet në profil duke fjetur në gjumë.

Pas ca kohësh me siguri do e shohim komplet, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *