Learta me nënën, kunatën dhe mbesat – sjellin imazhin më të bukur bashkë

Lajme nga Bota


Learta me nënën, kunatën dhe mbesat – sjellin imazhin më të bukur bashkë

Learta me nënën, kunatën dhe mbesat – sjellin imazhin më të bukur bashkë

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi ajo ka realizuar një set fotografik.

Në një prej imazeve të publikuara, Learta shfaqet pranë nënës, kunatës dhe mbesave.

Kaq bukur po duken ato, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *