Learta kujton disa momente nga kanagjegji i saj

Lajme nga Bota


Learta Jakupi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo klasike. Learta është soprano dhe është e martuar me Kushtrimin, djalin e Shyhrete Behlulit. Më datë 7 Maj 2019, Shyhrete Behluli & Learta Jakupi publikojnë videoklipin “Për Ty Nexhmije”. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Florent Boshnjaku & Rexho Mulliqi.

Learta Jakupi që nga dita kur është martuar me djalin e këngëtares së njohur, është pjesë e mediave rozë. Në të shumtën e rasteve, ajo kalon në lajm, duke tërhequr vëmendje të madhe, shkruan “Kosovarja”. Si një nuse meraklike në veshjet tradicionale, ajo shkëlqen në çdo veshje. Për më shumë, shihni disa imazhe nga kanagjegji i saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *