LEARTA JAKUPI RREGULLOHET SI ‘PRINCESHË’ NË PËRRALLA

Lajme nga Bota


LEARTA JAKUPI RREGULLOHET SI ‘PRINCESHË’ NË PËRRALLA
Learta Jakupi është tashmë një emër i njohur në publik.

Reja e Shyhrete Behlulit secilin postim që e bën shëndrrohet në lajm.
Ajo është njëra nga nuset më të bukura të estradës.

E në një foto të postuar së fundmi ajo është rregulluar si ‘princeshë’ dhe po duket mjaft bukur si gjithmonë./Infokosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *