Learta hynë në ‘maxhe’, ja çfarë gatuan për familjen e saj

Lajme nga Bota

Learta Jakupi është nuse mjaftë e dalluar dhe e komentuar nga mediet rozë. Përveç profesioneve të saj, ajo është një femër e cila din të kryjë punë të shtëpisë, ku nuk i lë anash traditat shqiptare.


Ajo është mjaftë e zonja edhe në kuzhinë ku shpesh ka ndarë receta për ndjekësit e saj duke iu lehtësuar më shumë punën, shkruan Kosovarja.
Si shpesh herë edhe sonte ajo tregoj se po përgatit torte e cila po duket mjaftë e shijshme.E bukur dhe e zonja Learta, duke qenë shembull për të tjerat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *