Learta e Shyhretja zbukurohen për te dalë, shfaqen si motra në foton e fundit

Lajme nga Bota

Shyhrete Behluli dhe reja e saj Learta, po vazhdojnë të jenë dy personazhe shumë të pëlqyera për publikun shqiptar.


Raporti i tyre është tejet i përfolur në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Shyhreten dhe Leartën i gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, Learta ka ndarë një foto me ndjekësit ku shfaqet bashkë me Shyhreten.

E në këtë imazh, vjehërr e re po duken si të ishin motra./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *