Learta e ka veshur Matinin si ‘burrë i vogël’, shikoni si po duket ai

Lajme nga Bota

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit shihet Matini të cilin nëna e ka veshur me komplete dhe po duket shumë bukur. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *