Learta do t’ia bëjë zemrën mal vjehrrës me foton e fundit

Lajme nga Bota

Learta Jakupi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo klasike. Learta është soprano dhe është e martuar me Kushtrimin, djalin e Shyhrete Behlulit.

Learta Jakupi është padyshim një prej emrave më të përfolur në mediat rozë.Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo. Së fundi ajo ka dhënë lajmin se do të bëhet nënë për herë të dytë, ku po e pret një vjazë.


Leartën e gjejmë tejet aktive me postime në rrjete sociale ku edhe posedon shumë ndjekës.Në foton e fundit ajo sërish është shfaqur me veshje tradicionale.Ajo është nuse tamam për qejfin e vjehrrës./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *