Learta do të ndervozohet, shikoni çfarë foto ia ka publikuar Engji

Lajme nga Bota


Learta do të ndervozohet, shikoni çfarë foto ia ka publikuar Engji. Engji vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.


Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka postuar një foto me kunatën e saj, Leartën për ditëlindjen e saj.

E në këtë imazh Learta dhe Engji shfaqen shumë ndryshe nga ato që jemi mësuar t’i shohim, hape pamjen më poshtë ë dhe shikoje të ë plotë./ ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *