Learta bëhet sërish nënë, befason me emrin e vajzës

Lajme nga Bota

Learta bëhet sërish nënë, befason me emrin e vajzës

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.


Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Ajo sot është bërë nënë për herë të dytë. Këtë e ka bërë të ditur duke posutar një foto në Instagram.

“Faleminderit Zotit për këtë mrekulli qe na dhurove. Matina Saliu 06.02.2021, Dortmund”, ka shkruar Learta në postimin e saj, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *