Learta bëhet romantike për Kushtrimin

Lajme nga Bota


Learta dhe Kushtrim Salihu janë një nga çiftet më të komentuara të Showbiz-it.


Ata së fundi u bënë prindër për të dytën herë të një vajze, që e quajtën Matina, shkruan “Kosovarja”.

Sot në familjen e tyre ka festë, sepse Kushtrimi ka ditëlindjen dhe sigurisht nuk mungoi urimi i Leartës.
Bukuroshja e uroi bashkëshortin e saj përmes disa fotografive me bashkëshortin e saj dhe ka zgjedhur fjalët më të bukura për ta uruar.

“Urime ditëlindjen shpirti im binjak… burri dhe shoku më i mirë…Ti e bën zemrën time të buzëqesh…Asgjë s’ka rëndësi kur jam me ty…” këto janë disa nga shprehjet që Learta i ka kushtuar Kushtrimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *