Larg Kosovës, kështu dukej Belkiz për Bajram

Lajme nga Bota

Belkiz Kera, u bë e njohur pasi u martua me lojtarin e njohur kosovar, Milot Rashicën.


E vetëdijshme se ka vëmendjen e medieve roze, Belkiz bën postime të shpeshta në rrjetet sociale.

Se fundi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur bukur dhe shumë me stil, përcjell ORAinfo.

Festën e Fitër Bajramit, Belkiz këtë herë e priti në Gjermani në banesën e burrit të saj, Milotit, bashk me djalin e tyre.

Ajo për Bajram dukej e rregulluar thjeshtë dhe jo e veshur si nuse, siç jemi mësuar disa herë për Bajram. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.