Lajmi i fundit nga parashikuesit e motit, ja çfarë pritet nesër dhe të dielën

Lajme nga Bota


Lajmi i fundit nga parashikuesit e motit, ja çfarë pritet nesër dhe të dielën

Kjo fundjavë përgjithësisht do të ketë mot të kthjellët me kalime të pakta vranësirash.

Era ditën e shtunë do të ketë drejtim juglindje e veriperëndim e lehtë e përkohësisht mesatare në bregdet, ndërsa të dielën do të fryjë kryesisht nga kuadrati i jugut mesatare në mesditë e pasdite.

Deti i forcës 3 ballë./SHMU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *