LAJM I RËNDË/ 2 të rinj Shqiptar humbën jetën në Ndeshje me veturë sot…

Lajme nga Bota


LAJM I RËNDË/ 2 të rinj Shqiptar humbën jetën në Ndeshje me veturë sot…


Dy të rinj kanë humbur jetën në një ndeshje të rëndë që ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes mbi fshatin Lluçan të komunës së Bujanocit.

Sipas njoftimeve të TV Spektri aksidenti ndodhi në rrugën Lluçan – Dobrosin që çon drejt kufirit me Kosovën, kur makina në të cilën gjendeshin gjashtë pasagjerë të rinj ka humbur drejtimin dhe është rrokullisur.

Të rinjtë që pësuan, dy prej të cilëve ndërruan jetë ishin të moshave 15-18 vjeçare.

Po ashtu mësohet edhe katër të tjerët janë në gjendje të rëndë shëndetësore. (INA)

Leave a Reply

Your email address will not be published.