Lajm i bukur! Sinan Hoxha dhe Andrra do bëhen prindër për herë të dytë, zbulohet edhe gjinia e bebit

Lajme nga Bota

Me sa duket për Sinan Hoxhën dhe Andrrën këto janë ditë të ëmbla. Sinan Hoxha dhe Andrra Destani prindër për herë të dytë/ Zbulohet gjinia e bebes

Burime pranë çiftit kanë treguar për Abc News se ata së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë, dhe se Andrra tashmë është në muajin e katërt të shtatëzanisë. Mirëpo jo vetëm kaq, por ky burim sapo zbuloi gjininë e bebit që do të vijë duke treguar se Sinani dhe Andrra pritet të bëhen prindër të një djali për herë të dytë. Kujtojmë se çifti janë prindër të një djali 4 vjeçar të quajtur Ansi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *