Labinot Tahiri pozon pranë gruas, duken çift perfekt!

Lajme nga Bota


Labinot Tahiri pozon pranë gruas, duken çift perfekt!.
Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri ka publikuar një fotografi të përbashkët me bashkëshorten e tij.

Krahas njëri- tjetrit, Labi dhe Hana duken një çift i mirë, derisa përcjellin harmoni, shkruan IndeksOnline.

Ata janë të martuar prej vitesh, dhe së bashku kanë tre fëmijë, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *