Labi kaq shumë e do Qëndresen, ia vendos pikën në ballë

Lajme nga Bota


Qëndresa është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka shfaqur disa postime së bashku me bashkësshortin e saj, Labin nga një aheng.
Aty shihet Labi duke e trajtuar bashkëshortën e tij si një princesh, duke ia vendsur pikën në ballë, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.