LABI: DASHURONI DHE JETONI PËR VETËN TUAJ SE JETA NA IKËN SHPEJT

Lajme nga Bota


LABI: DASHURONI DHE JETONI PËR VETËN TUAJ SE JETA NA IKËN SHPEJT
Me postime në rrjete sociale aktiv është edhe këngëtari Labinot Tahiri.


Labi së fundmi përmes një InstaStory pati një mesazh për fansat.

Ai ua kujtoi fansave që të dhurojnë dashuri e të buzëqeshin pasi që sipas tij “jeta ikën shpejt”.

“Dashuroni e jetoni për vetën tuaj, se jeta na ikën shpejt”, tha ai ndër tjerash.

Leave a Reply

Your email address will not be published.