La dy fëmijë jetim, ja çfarë shkuajti 37-vjeçari shqiptar para se të ndërroj jetë nga COV lD I9: Ju lutem se nuk flas dot!

Lajme nga Bota


Lorent Kreka është 37-vjeçari i cili humbi jetën pasi u prek nga koronavirusi. Edhe pse në një moshë të re, dhe pa asnjë sëmundje shoqëruese, siç raportohet deri më tani, Kreka u bë papritur keq, duke u nisur me urgjencë drejt Tiranës.


Më parë edhe prindërit e tij e kishin fituar b et ejën, por ai këtë herë nuk ia doli. Pak ditë më parë ai kishte postuar edhe një thirrje për miqtë e tij në Facebook. Ai u bënte thirrje të mos i bini celularit të tij, pasi nuk fliste dot. Më shumë detaje rreth vd ek jes së tij priten të shfaqen në orët në vijim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *