Ky moment i Remzies me vajzën gjatë fejesës do t’iu prekë zemrat

Lajme nga Bota


Remzie Osmani është gati për ta përcjellur nuse vajzën e saj të vetme.


Ditë më parë Riola dhe Besjani u fejuan, kurse para disa muajsh ata edhe ishin kurorëzuar, duke treguar se jaën afër martesës, shkruan Kosovarja”.
Por se kur do të kemi dasmën e kanagjeqin kjo mbetet për tu parë, pasi që në këto kushte pandemie është e pamundur të planfikiohet dickka e madhe.

E nga fejesa e saj që ndodhi ditë më parë nuk munguan as imazhet e këndshme, familjare ose jo.
Së fundmi, Remzia ka sjellë një imazh shumë të ëmbël me vajzën e saj.

Një përqafim i ngrohtë mes nënës e vajzës në ditën më të lumtur të kësaj të fundit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *