Ky grim e bëri Leonora Jakupin të duket tamam si kukull

Lajme nga Bota

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.


Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto të mëhershme, ku grimin ia kishte bërë Arbri dhe ajo ishte dukur tamam si kukull./ORAinfo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *