KY FUSTAN PO JA VIZATON TRUPIN SI ‘PESHK’ MIMOZA MUSTAFËS!

Lajme nga Bota


Këngëtarja e njohur kosovare, Mimoza Mustafa, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.


Mirëpo, duket se ajo është kthyer dhe ka marrë pjesë në emisionet festive që janë organizuar javët e fundit.

Ajo për çka mediat kanë folur ditëve të fundit është për ndryshimin e saj në pamjen e saj.

Mimoza se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të bardhë e me shumë stil.
Në këtë fustan, trupi i Mimoza po duket si ‘peshk’. /ORAinfo/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published.