‘Ky fustan ka qenë plan me u vesh për Bajram, ama nuk mu prit’, Kaltrina shfaqet me plot stil

Lajme nga Bota

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.


Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me shumë stil.

Me fustan të gjatë e me stil, Kaltrina shfaqet super joshëse.

Ajo thotë se këtë fustan e kishte blerë për ta veshur për Barjam, por nuk i rezistoj dhe e veshi sot. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.