KY ËSHTË VËLLAU I ARBENITA ISMAJLIT QË PO LË VAJZAT GOJËHAPUR

Lajme nga Bota


Arbenita Ismajli është një nga modelet më të kërkuara e më të komentuara nga mediet rozë.

Bukuroshja është mjaftë aktivë në rrjete sociale qe ndan imazhe të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe private.

Ajo gëzon një bukuri natyrale për të cilën arrin të komplimentohet gjithmonë nga kolegët e fansat e saj që janë të shumtë.
Këtë bukuri duket se e ka trashëguar edhe vëllau i saj.

Epo, më këtë bukuri që paska, më të vërtetë mund të zgjedhë cilën do vajzë.
Kujtojm se Arbernita para disa dite u bë nënë për herë të parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.